Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 9108176



*

nr 910 8176


Akvareller

8 st, Sign E Kerslow, 1990, motivet: 27 x 38


Följerätt

Ja

Utgick

Sista tid för bud online:

måndag 8 september 2014
kl 18:37:18



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller vattenfärg
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 20:22
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    nästa vecka
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr